102
22.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komunistyczny elbląski sąd wydał przewidywalny wyrok.
złodziej (2019.03.22)

info

29  
  22
Do roboty, jak faceci. .ty mówisz o skrajnym socjaliście. Socjaliści nie pracują, to inni pracują na socjalistów.
(2019.03.22)
ONR - nie jest partią faszystowską, ale niewątpliwie została "zarażona " częściowo ideologią faszystowską o zabarwieniu zwolenników Mussoliniego. To nie oznacza, że skrajny ruch prawicowy o zabarwieniu nacjonalistycznym jest faszyzmem. Nic bardziej błędnego. Bo nacjonalizm, choćby ten przedwojenny zawsze miał na uwadze dobro Polski. Inaczej zgoła przedstawiał się program skrajnych socjalistów. Zwanych dziś lewakami. I tak w naszym mieście lewacy pokonali w sądzie ruch narodowy. Ruch, który w porównaniu z lewakami ma większe znaczenie dla Polski.
(2019.03.22)
Czyli na prawicę można płuc a jak się nazwie lewak?w po imieniu jak np. J. Międlar to już sąd skazuje na wyroki. A nie daj Boże wspomnieć o niewygodnych dla żyd?w faktach historycznych jak np. raper Stopa to juz na bank do pierdla. Beznadziejny kraj.
kocur (2019.03.22)

info

17  
  6
też tak myślę, z nudów bo nie mają co robić to tak jak dwie przekupy paplają a później latają o sądach, że też inni faceci pracujący nie mają takich problemów jak tych dwóch, nawet nie można ich nazwać facetami bo obciach, co za typki,
(2019.03.22)
@anonim1 - Koliński dobrze wie, co mu wolno i pisze samą prawdę uważnie dobierając słowa; kubeł zimnej wody niezbędny był natomiast podnoszącemu od dłuższego czasu (to nie tylko domena "podłej zmiany" przecież, choć za jej czasów kwitnie) swój brunatny łeb faszyzmowi, który właśnie dzięki wyrokom elbląskich sądów (oraz wyrokowi Sądu Najwyższego, bo tam też wygrałem, o czym Redakcja nie wspomniała;) neofaszyzm w Polsce otrzymał - i bardzo dobrze, bo z łajdackimi, rasistowskimi, homofobicznymi, anty-ludzkimi i dyskryminacyjnymi poglądami trzeba wciąż (niestety) nad Wisłą walczyć. I walkę tę wygramy, jak wygrali ją nasi dziadowie w 1945 roku zadając ostateczny cios hitlerowskiej gadzinie:)
RobertKoliński (2019.03.22)
ach ten Straszny ONR
(2019.03.22)

info

11  
  0
@RobertKoliński - jakoś komuszy łeb ci nie przeszkadza, a mają dużo więcej ofiar na sumieniu, czerwony pająku
kreciol (2019.03.22)
Obywatele i tak murem za ONR. Sędziowie w dzisiejszych czasach są niedouczeni. Pewnie taki jeden z drugim zdawał na trzy z plusem, tatuś pracę załatwił, a teraz wielcy sędziowie. Kabaret
Norka (2019.03.22)

info

18  
  11
Kolinski to może sobie palcem w bucie pokiwać . Ile zdobył głosów w wyborach on i ta jego śmieszna partia. ONR to dziś organizacja niezbędna na naszej scenie politycznej.
ONR (2019.03.22)

info

23  
  10