A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chory człowiek pan koliński
@anonim2 - Jest to tak oczywista bzdura wygłoszona przez historycznego ignoranta, że aż wszystko opada - tzw. polski nacjonalizm nie tylko kolaborował z wszystkimi okupantami i zaborcami Rzeczpospolitej (od arystokracji za zaborów, przez carskiego podnóżka Dmowskiego i jego endecję, po późniejszych faszystów i hitlerowskich kolaborantów z ONR/NOR oraz popłuczyny po nich umieszczane dziś częściowo w nurcie tzw. "wyklętych"), ale to nikt inny jak SOCJALIŚCI (czyli dzisiejsze lewactwo:) doprowadzili do odzyskania przez Polskę niepodległości. To bojowcy PPS stawali z bronią w ręku przeciwko każdej władzy zaborczej i okupacyjnej, podczas gdy tzw. narodowcy woleli w tym czasie lizać buty cara czy później Hitlera ["Stare czasy, era stara - Dmowski liże buty cara. Nowe czasy, nowa era - Dmowski liże but Hitlera" - że przypomnę znany wierszyk z epoki] i donosić zaborcom i okupantom na socjalistów. Ruch tzw. narodowy był i jest działalnością dla Polski i jej szerokich mas ludowych przede wszystkim szkodliwą i destrukcyjną, podczas gdy socjalizm i lewica odzyskały dla Polaków niepodległość, prowadziły później walkę w ramach Państwa Podziemnego (AK - lewica:), wprowadziły reformę rolną obowiązującą po dziś dzień, zlikwidowały analfabetyzm i uprzemysłowiły oraz zelektryfikowały kraj, doprowadziły do równouprawnienia kobiet i generalnie wprowadziły Rzeczpospolitą do grona państw demokratycznych i postępowych w XX wieku.
@RobertKoliński - jak rozumiem leczenie klimatyczne w łagrach było w cenie tego uświadamiania, koliński, jak wyglądasz, tak myślisz, dno i sto metrów mułu
Koliński, przecież partia " Razem " jest wprost przesiąknięta bolszewizmem. O czym ty piszesz w ostatnim zdaniu, a zdanie brzmi -" I walkę wygramy, jak wygrali ją nasi dziadowie w 1945 roku zadając ostateczny cios hitlerowskiej gadzinie " Koliński opamiętaj się, bo nie jesteś na wiecu komunistycznym. Zaś twoje opinie, jak ta, że " faszyzm podnosi swój brunatny łeb właśnie za rządów " dobrej zmiany " w pełni wyczerpuje znamiona przestępstwa.
Sam znajdziesz adres do prokuratury, czy za trudne i mam podać? PiS finansuje, wspiera i promuje brunatne nacjo-ruchy w Polsce, jego posłowie i politycy lokalni sponsorują najróżniejsze akcje faszoli jawnie i w ukryciu, co jest udowodnionym faktem, o którym rozpisuje się od lat prasa i o czym mają wiedzę polskie służby, a co jest niestety smutną aktualnie polską rzeczywistością. Jeśliś sam niedoinformowany, to zawsze możesz mnie poprosić o dokształcenie cię w sądzie tej sprawie - akurat kampania idzie, będę miał kolejną darmową reklamę;)
I tak oto geniusze dotknięci opinią kogoś tam wykreowali bohatera Robercika. .. .. ? Brawo Wy!
@RobertKoliński - już ci raz pokazano, gdzie twoje miejsce. .. jeszcze ci mało, znasz przysłowie jak świni plują w ryja, to mówi, że deszcz pada. .. neandertal nie ma innych dekli do wyboru?
@Kat_Na_Idiotów - nie pokażemy mu w wyborach, gdzie jest jego miejsce. .. będzie pewnie miał jeden głos, swój i to wszystko, jeżeli się nie pomyli, bo taki inteligentny, jak ta cała czerwona zaraza
@koliński pojedź na Krakusa tam jest sklep metalowy, pożycz taki 5 kilogramowy młotek i walnij się nim porządnie w dwoją głowę. Może pomoże ale nie obiecuję. Bo tych twoich lewackich dyrdymałów nie da się czytać. Chyba tylko w Korei Płn. byś się odnalazł.
Nie lubię udzielać się w tak indoktrynowanych dysputach, ale tu wizja świata komunisty wzbudziła mnie do reakcji. Jak trzeba być ciemnym, lub jak bardzo trzeba czerpać korzyści materialne by pleść podobne brednie wyssane z broszur KBW lub obecnie z Gazety Wyborczej.Koszmar. Dobrze, że ludzie nauki wykopujacy szkielety zameczonych patriotów przez komunistyczną bezpiekę wiedzą i opisują prawdę. Dobrze, że prawda jest odczytywana z napisów wydrapanych paznokciami w katowniach tych tzw socjalistów. Dobrze, że setki pamiętników schowanych pod podłogą mowi prawdę o miłosierdziu towarzyszy. Dobrze. Istnieje prawda i kłamstwo. Kolinski jest kłamstwem w imię interesów "lewicowego" lobby. I to tyle. Dziękuję.