Wybrany wątek opinii
a może Koliński i ten drugi wzieli by się do prawdziwej roboty jak faceci, a nie chlapią ozorami i latają po sądach, może by tak za własne pieniądze grzebali się w gównie. !!!! To szczyt wszystkiego, jak dzieci!!!
Do moderacji
Odpowiedz
25
6
Do roboty, jak faceci. .ty mówisz o skrajnym socjaliście. Socjaliści nie pracują, to inni pracują na socjalistów.
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
też tak myślę, z nudów bo nie mają co robić to tak jak dwie przekupy paplają a później latają o sądach, że też inni faceci pracujący nie mają takich problemów jak tych dwóch, nawet nie można ich nazwać facetami bo obciach, co za typki,
Do moderacji
Odpowiedz
12
2