UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

też tak myślę, z nudów bo nie mają co robić to tak jak dwie przekupy paplają a później latają o sądach, że też inni faceci pracujący nie mają takich problemów jak tych dwóch, nawet nie można ich nazwać facetami bo obciach, co za typki,