UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też tak myślę, z nudów bo nie mają co robić to tak jak dwie przekupy paplają a później latają o sądach, że też inni faceci pracujący nie mają takich problemów jak tych dwóch, nawet nie można ich nazwać facetami bo obciach, co za typki,


Anuluj