UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obywatele i tak murem za ONR. Sędziowie w dzisiejszych czasach są niedouczeni. Pewnie taki jeden z drugim zdawał na trzy z plusem, tatuś pracę załatwił, a teraz wielcy sędziowie. Kabaret
Norka
Obywatele i tak murem za ONR. Sędziowie w dzisiejszych czasach są niedouczeni. Pewnie taki jeden z drugim zdawał na trzy z plusem, tatuś pracę załatwił, a teraz wielcy sędziowie. Kabaret
Norka