UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@anonim1 - Koliński dobrze wie, co mu wolno i pisze samą prawdę uważnie dobierając słowa; kubeł zimnej wody niezbędny był natomiast podnoszącemu od dłuższego czasu (to nie tylko domena "podłej zmiany" przecież, choć za jej czasów kwitnie) swój brunatny łeb faszyzmowi, który właśnie dzięki wyrokom elbląskich sądów (oraz wyrokowi Sądu Najwyższego, bo tam też wygrałem, o czym Redakcja nie wspomniała;) neofaszyzm w Polsce otrzymał - i bardzo dobrze, bo z łajdackimi, rasistowskimi, homofobicznymi, anty-ludzkimi i dyskryminacyjnymi poglądami trzeba wciąż (niestety) nad Wisłą walczyć. I walkę tę wygramy, jak wygrali ją nasi dziadowie w 1945 roku zadając ostateczny cios hitlerowskiej gadzinie:)
RobertKoliński