UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ONR - nie jest partią faszystowską, ale niewątpliwie została "zarażona " częściowo ideologią faszystowską o zabarwieniu zwolenników Mussoliniego. To nie oznacza, że skrajny ruch prawicowy o zabarwieniu nacjonalistycznym jest faszyzmem. Nic bardziej błędnego. Bo nacjonalizm, choćby ten przedwojenny zawsze miał na uwadze dobro Polski. Inaczej zgoła przedstawiał się program skrajnych socjalistów. Zwanych dziś lewakami. I tak w naszym mieście lewacy pokonali w sądzie ruch narodowy. Ruch, który w porównaniu z lewakami ma większe znaczenie dla Polski.


Anuluj