88
16.03.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bilety 20 zl na łuk mega kompromitacja miał być komplet spiesz sie bo bilety idą jak woda a trybuna vip wpołowie pusta
(2019.03.17)

info

7  
  1
Nie było źle(a ci co krytykują to co... myśleli że Ruch się położy???) oglądałem i dodam tylko tyle że Olimpii brakuje piłkarza lewonożnego gdyż lewa strona nie funkcjonuje w Olimpii, dość ryzykowne podania do własnego bramkarza w światło bramki (zwłaszcza przy takim stanie murawy) bardzo leniwy gracz z nr.9 niby napastnik który sciaga do (na) siebie dwóch obrońców powinien bardziej się przyłożyć a tracąc piłkę dążyć do jej ponownego odbioru. Bardzo dobrze spisywał się zawodnik z nr.87 ale panie trenerze "zajechaliscie" chłopaka gdyż 90% piłek było grane na niego.
Młodyszak (2019.03.17)
Może to i dobrze że polecimy do III ligi, czasami lepiej zrobic krok w tył aby później mieć się z czego odbić. Podstawa to pozbyć się księdza i reszty towarzystwa wzajemnej adoracji. Chłopcy dobrze się bawią przez ostatnie sześć lat, trochę w III lidze, trochę w drugiej i jest klawo jak cholera. Tyle że nasza Olimpia drepcze w miejscu a jak drepcze w miejscu to znaczy, że się cofa. Mieliśmy szansę zaatakować I ligę to księzulo plany odłożył za rok, teraz widzimy co się dzieje - d. py zaczęły się palić to naściągali zawodowców z youtuba z których jedynie Zaręba coś reprezentuje. W trzech ostatnich meczach w zadnym nie byliśmy lepsi piłkarsko od przeciwnika, chociaż z Radomiem wygraliśmy to i tak lepiej operowali piłką od nas.
Idźprecz! (2019.03.17)

info

3  
  2
Powiem tak piszecie na tego księdza ale nic z nim nie robicie jest w takim razie nie do ruszenia dlatego nie narzekanie i nie komentujcie brać się do roboty żeby grubasa wywalić A nie ma na wszystko pozwolenie są kibice którzy kogo coś z tym zrobić inne kluby sobie radzą A wy tylko piszecie masakra !!!!!!!
R45 (2019.03.17)

info

6  
  1
Grubas dostał imunitet do końca ligi, jak się utrzymamy zostanie, jak nie to chowamy go do wora.
(2019.03.17)

info

4  
  1
@Młodyszak - na jaki meczu ty byłeś????? Same brednie.
(2019.03.17)
Bilety numerowane nie wiem po co, jak każdy siada gdzie chce. Płacę za bilet, to chcę usiąść a nie dość że usiedli na moje miejsce, to jeszcze człowieka pogonili i to jak.. Chamstwo na trybunach sięga zenitu i tyle.
Wkurzona (2019.03.17)
@Wkurzona. Chciałoby się powiedzieć że "chamstwo zjeżdża się z całego świata" na A8.
(2019.03.17)

info

2  
  0
Masz rację, facet dał z siebie wszystko i jeszcze trochę.
Grubości (2019.03.17)
Bardzo dużo pisało że przegramy a był remis też żle no cóz będzie utrzymanie czy chcecie czy nie 2liga OLIMPIA
(2019.03.17)

info

3  
  2