UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie było źle(a ci co krytykują to co... myśleli że Ruch się położy???) oglądałem i dodam tylko tyle że Olimpii brakuje piłkarza lewonożnego gdyż lewa strona nie funkcjonuje w Olimpii, dość ryzykowne podania do własnego bramkarza w światło bramki (zwłaszcza przy takim stanie murawy) bardzo leniwy gracz z nr.9 niby napastnik który sciaga do (na) siebie dwóch obrońców powinien bardziej się przyłożyć a tracąc piłkę dążyć do jej ponownego odbioru. Bardzo dobrze spisywał się zawodnik z nr.87 ale panie trenerze "zajechaliscie" chłopaka gdyż 90% piłek było grane na niego.
Młodyszak