UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dużo pisało że przegramy a był remis też żle no cóz będzie utrzymanie czy chcecie czy nie 2liga OLIMPIA
Bardzo dużo pisało że przegramy a był remis też żle no cóz będzie utrzymanie czy chcecie czy nie 2liga OLIMPIA