A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Concordia ma duze szanse przejac kolejny obiekt w czerwcu. .. 2019 roku.
Najbardziej zmarszczony po sobocie jest prezes ksiądz. Punkty uciekły, może zabraknąć do kwietniowego maratonu, żeby ściągnąć naiwnych na stadion i skasować horrendalne ceny za ticekty. Ruchu też mało dojechało i pieniążków mało. Jak nie idzie, to nie idzie. Teraz smary w Bełchatowie, potem u siebie z Grudziądzem i Łęczną i trzeba będzie się szykować na granie z Morągiem i Białą Piską. Inny był plan. A jeszcze zawodnicy, którzy mieli ciągnąć ekipę się rozkraczyli i się leczą. Pilarz pokazał jak się doi frajerów, to naśladowcy znaleźli się raz dwa. Pozdrawienia dla "kulawego" Prytuliaka *|*
T R A G E D I A. Tak można tylko skomentować ten mecz w wykonaniu Olimpii. Anty futbol - my walczymy o utrzymanie czy o ostanie miejsce na koniec? Bo już się pogubiłem. Defensywne ustawianie zespołu u siebie niczego dobrego nie wróży. O mało co by nam nie strzelili. Do piłkarzy nie mam pretensji, tylko do trenera - zamiast podejść wyżej zaatakować to my stoimy cofnięci na własnej połowie czekamy, aż nam wpier**lą. Nie może tak być, u siebie musimy grać o 3 pkt, wszystko na 1 kartę. Z radomiakiem fajne 45 min a potem co? Dno i 2 metry mułu. Przykro mi to mówić, ale z takim nastawieniem to my się nie utrzymamy :(
Teraz cześć komentujacych pisze zle o prezesie Olimpii. Ja wam mówie, że jeszcze bedziecie o nim pisac. Hi, hi, hi, Ho, ho, ho. Prezes Guminiak. To jest To.
Paweł daj spokój, dość tych kompromitacji. Nie w niedzielę chociaż, zrób sobie wolne od neta. Wyjedź gdzieś do pustelni, wróć w czerwcu. Nie pokazuj się, nie drażnij ludzi. Jakoś to przeleci.
Guminiak znowu próbuje zatuszować złe komentarze i dopisuje że jest ok.
To nie kino!
Ale idąc na mecz spodziewam się jakiejś kultury a nie poziomu rynsztoka