Wybrany wątek opinii

Bilety numerowane nie wiem po co, jak każdy siada gdzie chce. Płacę za bilet, to chcę usiąść a nie dość że usiedli na moje miejsce, to jeszcze człowieka pogonili i to jak.. Chamstwo na trybunach sięga zenitu i tyle.
Wkurzona (2019.03.17)
To nie kino!
Mc 3 (2019.03.18)
Powrót do komentarzy