Wybrany wątek opinii
Bilety numerowane nie wiem po co, jak każdy siada gdzie chce. Płacę za bilet, to chcę usiąść a nie dość że usiedli na moje miejsce, to jeszcze człowieka pogonili i to jak.. Chamstwo na trybunach sięga zenitu i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
To nie kino!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0