UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powiem tak piszecie na tego księdza ale nic z nim nie robicie jest w takim razie nie do ruszenia dlatego nie narzekanie i nie komentujcie brać się do roboty żeby grubasa wywalić A nie ma na wszystko pozwolenie są kibice którzy kogo coś z tym zrobić inne kluby sobie radzą A wy tylko piszecie masakra !!!!!!!

R45

Anuluj