UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powiem tak piszecie na tego księdza ale nic z nim nie robicie jest w takim razie nie do ruszenia dlatego nie narzekanie i nie komentujcie brać się do roboty żeby grubasa wywalić A nie ma na wszystko pozwolenie są kibice którzy kogo coś z tym zrobić inne kluby sobie radzą A wy tylko piszecie masakra !!!!!!!
R45