UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może to i dobrze że polecimy do III ligi, czasami lepiej zrobic krok w tył aby później mieć się z czego odbić. Podstawa to pozbyć się księdza i reszty towarzystwa wzajemnej adoracji. Chłopcy dobrze się bawią przez ostatnie sześć lat, trochę w III lidze, trochę w drugiej i jest klawo jak cholera. Tyle że nasza Olimpia drepcze w miejscu a jak drepcze w miejscu to znaczy, że się cofa. Mieliśmy szansę zaatakować I ligę to księzulo plany odłożył za rok, teraz widzimy co się dzieje - d. py zaczęły się palić to naściągali zawodowców z youtuba z których jedynie Zaręba coś reprezentuje. W trzech ostatnich meczach w zadnym nie byliśmy lepsi piłkarsko od przeciwnika, chociaż z Radomiem wygraliśmy to i tak lepiej operowali piłką od nas.

Idźprecz!

Anuluj