UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z tą kretyńską taktyką trenerze to nie wygralibyśmy w czwartej lidze. Panie Nocoń pobudka. Znasz taktyké która pozwala strzelać bramki? Miałeś dobry początek z Olimpią a teraz z każdym meczem łapiesz kompromitację i niedołęstwo trenerskie. Tak chcesz być zapamiętany? Czegoś nauczyli na kursach trenerskich?