UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie gra Ressel? Naprawdę nieźle wyglądał z Radomiakiem. Do końca jeszcze sporo grania więc wiele się może zdarzyć. Powodzenia
Acides
Czemu nie gra Ressel? Naprawdę nieźle wyglądał z Radomiakiem. Do końca jeszcze sporo grania więc wiele się może zdarzyć. Powodzenia
Acides