UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie gra Ressel? Naprawdę nieźle wyglądał z Radomiakiem. Do końca jeszcze sporo grania więc wiele się może zdarzyć. Powodzenia

Acides

Anuluj