UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ruch nic nie grał, był jak najbardziej do ogrania. Zabrakło walki takiej jak w meczu z Radomiakiem, ale też jakości. Trudno wiele zdziałać jak z przodu ustawiony praktycznie tylko Fidziukiewicz, który wirtuozem dryblingu na pewno nie jest. Przydałby się Anton jako drugi napastnik. Co się działo z Łukiem ? Żadnej flagi w pierwszej połowie, do tego marna frekwencja i doping. Coraz gorzej w tym klubie, pod każdym względem... Bardzo możliwe, że po meczu z Widzewem padnie hasło "ostatni gasi światło", zobaczcie jakie mecze nas teraz czekają. Spadek będzie mega kompromitacją Prałata i jego ekipy. Myślę, że warto zrobić zrzutkę na jakąś dużą taczkę, tak na wszelki wypadek ;) Dla poprawy humoru proponuję przypomnieć sobie (a dla niektórych zobaczyć pierwszy raz) pewien mecz na A8 z 2008r. Cóż to była za atmosfera, a pragnę przypomnieć, że mecz odbywał się w środę o godz. 16.
zksss