UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mamy w zanadrzu dwa zaległe mecze. Przynajmniej 4 pkt musimy w nich zdobyc. W Tarnobrzegu 3 pkt i 1 pkt z Widzewem przy A8.Najbardziej martwi mnie brak w 2 lini piłkarza który by pokierował grą całego zespołu. Mysle że tu jest pies pogrzebany. Dlaczego nie grał Markowski? Tak samo Ressel chociaż w którejs połowie.