UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tą kretyńską taktyką trenerze to nie wygralibyśmy w czwartej lidze. Panie Nocoń pobudka. Znasz taktyké która pozwala strzelać bramki? Miałeś dobry początek z Olimpią a teraz z każdym meczem łapiesz kompromitację i niedołęstwo trenerskie. Tak chcesz być zapamiętany? Czegoś nauczyli na kursach trenerskich?


Anuluj