UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a po co przekop jak infrastruktury nie ma ?????? statki na wstecznym czy jak ??? trochę rozumu i logiki. Ciekawe jakbyś mieszkał w jego okolicach jakbyś mówił

eldorado

Anuluj