UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a po co przekop jak infrastruktury nie ma ?????? statki na wstecznym czy jak ??? trochę rozumu i logiki. Ciekawe jakbyś mieszkał w jego okolicach jakbyś mówił
eldorado
a po co przekop jak infrastruktury nie ma ?????? statki na wstecznym czy jak ??? trochę rozumu i logiki. Ciekawe jakbyś mieszkał w jego okolicach jakbyś mówił
eldorado