Wybrany wątek opinii

jestem zdziwiony że niektórzy mieszkańcy Elbląga nie chcą przekopu, to jest inwestycja która ożywi region i pozwoli na szybki rozwój, trzeba być ignorantem żeby działać przeciwko sobie.
przekoptoszansa (2019.02.21)
a po co przekop jak infrastruktury nie ma ?????? statki na wstecznym czy jak ??? trochę rozumu i logiki. Ciekawe jakbyś mieszkał w jego okolicach jakbyś mówił
eldorado (2019.02.21)
Powrót do komentarzy