UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pisowski analfabetyzm wtórny, w tej całej zajadłości i zaciekłości w pisaniu swoich frustracji zapominają o elementarnych zasadach pisowni. No ale przecież przykład idzie z góry. Wasi do Brukselki uciekają :))) na emeryturki i ciepłe posadki hahaha

majkelllll

Anuluj