UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale POwcy pluja jadem nienawiści. Mieli 8 lat i nie zrobili nic, przyszedł jarek kaczynski z PISem i sie wzieli do roboty. Analogicznie bylo w elblaga gedzie za czasow wcisly i nowaczyka stworzono spolke aqua park do dojenia pieneidzy. przez 3 lata nic nie zaczeto nawet budowac, obalilismy POwska wladze w elblagu, rpzyszedl prezydent Wilk z PISu i w mig wybudował CRW Dolinka ktora cieszy sie ogromna popularnoscia wsrod Elblazan. I tak mozna by punktowac tych nieudacznikow z PO ktorzy tylko kradna forse i nic nie robia. Bravo PIS! Pis ma u mnie i mojej rodziny poparcie w kolejnych wyborach bo widac ze cos robia.
ursus