UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jestem zdziwiony że niektórzy mieszkańcy Elbląga nie chcą przekopu, to jest inwestycja która ożywi region i pozwoli na szybki rozwój, trzeba być ignorantem żeby działać przeciwko sobie.
przekoptoszansa
jestem zdziwiony że niektórzy mieszkańcy Elbląga nie chcą przekopu, to jest inwestycja która ożywi region i pozwoli na szybki rozwój, trzeba być ignorantem żeby działać przeciwko sobie.
przekoptoszansa