UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jestem zdziwiony że niektórzy mieszkańcy Elbląga nie chcą przekopu, to jest inwestycja która ożywi region i pozwoli na szybki rozwój, trzeba być ignorantem żeby działać przeciwko sobie.

przekoptoszansa

Anuluj