235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komuniści z UE i Rosji chcą nas zablokować. Dość tej niewoli. TU JEST POLSKA!!!!!
(2019.02.20)
BRAWO PIS !!!!! Kopac
NA POHYBEL KODziars-tfu !!! (2019.02.20)

info

11  
  0
Nie wiem czy pływają, ale Wójt chyba wie co mówi, a mówi, że rybacy chcą pływać na Zatokę Gdańską, ale nawet jak nie pływają, to dzięki przekopowi będą pływać skoro zgłaszają potrzebę przekopu- w czym teraz widzisz problem J71+1 i mówi, że jego gmina skorzysta na przekopie. A to, że będą przy przekopie lokale gastronomiczne, handlowe, noclegi i parking też Ci się nie podoba? Następny biznes wokół przekopu, bo pewnie śluzy będą otwierane cyklicznie co jakiś czas i jak ktoś będzie chciał, to będzie mógł zejść na ląd, coś zjeść i kupić obok, a nawet przenocować. Proste.
Gienek (2019.02.20)
Patryk, jak chcą niech kupują i jagody:D, co bronisz, a nie jak kiedyś było, że takich ganialy służby i tych co truskawkami i warzywami handlowali na rynkach.
Gienek (2019.02.20)
Widać wyraźnie,że antypolska,ruska V kolumna w Platformie Niemieckiej i w Brukseli została solidnie opłacona i uaktywniona.Niech rząd PiS spokojnie robi swoje i nie ogląda się na poszczekiwania wściekłych kundli.
Na Agrykola (2019.02.20)
Żądam natychmiastowego spotkania z towarzyszami Cimmermansem i Verhovstadtem oraz ich pachołkiem von Thuskiem,aby w świetle resortowych kamer TVNazi mogli uroczyście mnie pocałować w mój piękny,biały,polski zadek.
Na Agrykola (2019.02.20)
Była wbita tylko łopata i słupek ! I co POpaprańce ? Kopary wam opadły :)
DechąwPO (2019.02.21)
Istnieją poważne przesłanki, że PiS ma w planach wybudowanie dużego składowiska śmieci koło Elbląga, na którym będą składowane śmieci z Afryki i z Azji. To te wysypiska co się latem podpala. Dziś śmieci to wielki biznes. Są już też chętni do pracy z Ukrainy i z Pakistanu i to główny cel budowy przekopu.
Marcysia_Z_Urzędu (2019.02.21)

info

3  
  9
@DechąwPO - Właśnie, prezes wbił łopatę i ma ruszyć budowa!!! Prawo w tym przypadku nie obowiązuje bo to ważny prezes !!!
JadwigaKowalik (2019.02.21)
Hieny i zdrajcy PO-wskie patrzcie i uczcie się od MAŁEGO a jakże WIELKIEGO człowieczka jak powinno się myśleć nie o sobie, lecz o przyszłość N A R O D U
ox (2019.02.21)