Wybrany wątek opinii
Po co komu piso-przekop ?
Do moderacji
Odpowiedz
63
177
Był to również pomysł Pani Gelert z PO.
Do moderacji
Odpowiedz
50
38
jakby był PO-przekop to zapewne byłoby w porządku. ..
Do moderacji
Odpowiedz
83
23
Bo w Izraelu potrzebowali kilkuset ton drzewa za darmo.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
Żądam natychmiastowego spotkania z towarzyszami Cimmermansem i Verhovstadtem oraz ich pachołkiem von Thuskiem,aby w świetle resortowych kamer TVNazi mogli uroczyście mnie pocałować w mój piękny,biały,polski zadek.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
po to durniu, zeby od ruskich sie odciac
Do moderacji
Odpowiedz
6
2