Wybrany wątek opinii

Po co komu piso-przekop ?
(2019.02.20)
Był to również pomysł Pani Gelert z PO.
(2019.02.20)
jakby był PO-przekop to zapewne byłoby w porządku. ..
jakiś (2019.02.20)
Bo w Izraelu potrzebowali kilkuset ton drzewa za darmo.
(2019.02.20)
Żądam natychmiastowego spotkania z towarzyszami Cimmermansem i Verhovstadtem oraz ich pachołkiem von Thuskiem,aby w świetle resortowych kamer TVNazi mogli uroczyście mnie pocałować w mój piękny,biały,polski zadek.
Na Agrykola (2019.02.20)
po to durniu, zeby od ruskich sie odciac
kkk (2019.02.21)
Powrót do komentarzy