A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo w Izraelu potrzebowali kilkuset ton drzewa za darmo.
@Patryk12340987 - I po co się durniu unosisz, skoro pojęcia nie masz o czym bełkoczesz? Zwróciły ci się, albo społeczeństwu, miliardy wyrzucone na kretyńskie stadiony pobudowane na Euro 2012,z których każdy był co najmniej dwukrotnie droższy, niż planowany przekop? Nie i nigdy się nie zwrócą, ich wartość bowiem rozwojowa jest żadna. W przeciwieństwie do przekopu, który jest projektem inwestycyjnym na dekady i wieki nawet, a który może zaktywizować cały zaniedbany przez ostatnie 30 lat neoliberalnej polityki zostawiania małych ośrodków samym sobie region.
@Gienek - No i masz rację. Tylko powiedz mi po jaką cholerę decydenci w Warszawie opowiadają jakieś herezje o rozbudowie portu w Elblągu?? Jesteśmy wszyscy z Elbląga i znamy to miasto - także okolice portu. Przecież to jakieś niestworzone rzeczy wciskać ludziom ciemnotę o tym że Elbląg będzie miał moce przeładunkowe równe Gdyni. To jest nierealne. Turystyka owszem - byłoby fajnie jakby na Zalewie powstało kilka nowoczesnych marin i infrastruktura turystyczna. Tylko czy aby napewno trzeba robić przekop aż takiej wielkości że o torze wodnym nie wspomnę?? Kto to potem utrzyma skoro jednocześnie nikt nie gwarantuje miastu środków na dalszą rozbudowę tej infrastruktury? Nie za bardzo wiadomo (bo jest to przemilczane) jaki wpływ będzie miał przekop takiej wielkości na środowisko w okolicach Zalewu - nie chodzi mi tu o drzewa które wycięto tylko o sam przekop i jego infrastrukturę.
Gnoom, a co ma do tego PiS. W Elblągu wszystkie siły polityczne oficjalnie popierają przekop, nawet partia razem i inni lewicowcy.
Wstyd mi, że mieszkam w mieście pełnym elblongów, co nie rozumieją najprostszych spraw. Byle 500 wziąć i na browara, co?
Patryk12340987 jak będzie pewne wyjście na Bałtyk, to przyjdą nowe inwestycje, nowe zakłady pracy, być może pojawią się stałe rejsy wycieczkowe do Trójmiasta, albo do Republik Bałtyckich czy na Bornholm, jak będą mogły tu przypływać jednostki z innych krajów niż tylko z Polski i Rosji to będzie większy ruch w porcie i większe zyski z opłat, a Starówka i lokale gastronomiczne tam usytuowane ożyją. Będzie można transportować więcej i taniej ponadgabarytów, przecież takich wyrobów nie przewiezie się S7. A terminal kolejowy w Braniewie co roku zwiększa przeładunki tylko za zeszły rok to ponad 37 tys. kontenerów, jakby to połączyć sprawnym transporterm kolejowym do portu w Elblągu, to już wzrosłyby znacząco możliwości transportu, coraz więcej kontenerów slą tam Chiny. A towary dalej będą mogły być transportowane S7, która biegnie aż na południe Polski- proste. Wystarczą przeładunki rzędu 2-3 mln ton za 20-30 lat i już będzie duży rozwój. Proste. Będzie więcej turystów z innych krajów UE, będą mogli płynąć Kanałem Elbląskim, aż do Ostródy i Jezioraka w Iławie. A co powiesz Patryk o ponadgabarytach i zakładach nad rzeką, a transport zboża do Elwlewatoru to co? Możliwości rozwoju są duże. Rzeczna stocznia remontowa też odżyje.
@chomiik - Dobry człowieku, brednie o Gdyni opowiada Struk, żeby ośmieszyć inwestycję, dobrze o tym wiesz, ale kleisz głupa i myślisz, że goowno się przyczepi. Żałosne.
Schowaj swoje operaty do swojego WC. Mądrala i malkontent. Specjalista, krytyk od wszystkiego. Bełkot jakich mało.... Myślisz, że komuś imponujesz? Co to konkurs na dowalanie drugiemu człowiekowi który uważa inaczej. Możesz się spierać ale szanuj innych!
Patryk to jaki masz Ty pomsył na rozwój Elbląga i okolicy, pochwal się, bo z tego co czytałem proponujesz remont dróg gminnych i mostów i chodników. Ciekawe jak to ma wpłynąć na atrakcyjność turystyczną regionu? Na gospodarkę wpłynie na nieznacznie, bo drogi i tak są remontowane, a na przekop idzie kasa z budżetu Państwa, a nie Elbląga czy powiatu, więc okolica i tak na tym skorzysta i to nie Elbląga będzie utrzymywać przekop, bo jest w woj pomorskim.
A idz w PISdu