UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gienek - No i masz rację. Tylko powiedz mi po jaką cholerę decydenci w Warszawie opowiadają jakieś herezje o rozbudowie portu w Elblągu?? Jesteśmy wszyscy z Elbląga i znamy to miasto - także okolice portu. Przecież to jakieś niestworzone rzeczy wciskać ludziom ciemnotę o tym że Elbląg będzie miał moce przeładunkowe równe Gdyni. To jest nierealne. Turystyka owszem - byłoby fajnie jakby na Zalewie powstało kilka nowoczesnych marin i infrastruktura turystyczna. Tylko czy aby napewno trzeba robić przekop aż takiej wielkości że o torze wodnym nie wspomnę?? Kto to potem utrzyma skoro jednocześnie nikt nie gwarantuje miastu środków na dalszą rozbudowę tej infrastruktury? Nie za bardzo wiadomo (bo jest to przemilczane) jaki wpływ będzie miał przekop takiej wielkości na środowisko w okolicach Zalewu - nie chodzi mi tu o drzewa które wycięto tylko o sam przekop i jego infrastrukturę.
chomiik