Wybrany wątek opinii

.. .BRAWO PiS !
(2019.02.20)
Niech zniknie raz na zawsze !
Spacerowicz (2019.02.20)
Pis już wybudował tanie mieszkania, które sypią się i zarastają grzybem i to w rok po oddaniu do użytku. Ludzie za tego grzyba będą płacić złodziejskie czynsze, ale co tam patola i ludzie niemyślący i tak przyklaskują pisiorom.
Gnoom (2019.02.20)
A idz w PISdu
Patryksad'asd (2019.02.20)
ty idioto
hubbabubba (2019.02.20)
Widać wyraźnie,że antypolska,ruska V kolumna w Platformie Niemieckiej i w Brukseli została solidnie opłacona i uaktywniona.Niech rząd PiS spokojnie robi swoje i nie ogląda się na poszczekiwania wściekłych kundli.
Na Agrykola (2019.02.20)
Powrót do komentarzy