Wybrany wątek opinii
.. .BRAWO PiS !
Do moderacji
Odpowiedz
162
61
Niech zniknie raz na zawsze !
Do moderacji
Odpowiedz
11
10
Pis już wybudował tanie mieszkania, które sypią się i zarastają grzybem i to w rok po oddaniu do użytku. Ludzie za tego grzyba będą płacić złodziejskie czynsze, ale co tam patola i ludzie niemyślący i tak przyklaskują pisiorom.
Do moderacji
Odpowiedz
4
13
A idz w PISdu
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
ty idioto
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Widać wyraźnie,że antypolska,ruska V kolumna w Platformie Niemieckiej i w Brukseli została solidnie opłacona i uaktywniona.Niech rząd PiS spokojnie robi swoje i nie ogląda się na poszczekiwania wściekłych kundli.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3