A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do "gość " rozwój umysłowy na której klasie szkoły podstawowej został u Ciebie zakończony? Porównanie portu w Elblagi do portu w Dusiburgu świadczy tylko o braku wiedzy i spranym mózgu przez TVP. Dusiburg jest portem rzecznym w najbardziej rozwiniętym przemysłowo rejonem w Niemczech! Do tego rzeką Ren wykonuje sie olbrzymia ilość transportów wodnych - porownaj z naszą Wisłą. Przez tamto miasto przebiega 6 autostrad mają kilka dużych dworców- jak na tym tle wygląda Elbląg ? W jaki sposób towary maja zostać transportowe od nas dalej w Polskę? Port w Elblągu nie ma możliwości by sie naturalnie rozwinąć bo nie ma takiego zapotrzebowania i nie bedzie. Zarządca moze sobie pier**** o tym ze ile to więcej towarów i statków obsłuży, każdy przedsiębiorca by sie cieszył jak mu Panstwo obieca że mu dofinansuja mld zł - dla niego nie wazne ile wiecej ale wazne ze bedzie wiecej $$$. Moze jeszcze port lotniczy niech wybuduja w Elblągu dla większego rozwoju regionu ? Za ye pieniądze lepsze byloby wyremontowanie gminnych dróg i mostów.
leśnicy mają w tym momencie nawał pracy, współczuję. ..
Jeszcze kopalnię soli i złota! Zróbmy z Nowakowa polską Wenecję! I będą turyści przyjeżdżać! xD
Wykonawca najprawdopodobniej będzie zagraniczny, teraz wystarczy wcielić w życie słowa Lineakera o piłce nożnej i po problemie :)
Do Gienek - zainwestuj w przekop i czekaj jak Ci pieniążki będą spływac z turystów;) A powiedz w jaki sposób te turbiny i elementy wiatraków maja zostac przetransportowane do portu ? Przez miasto które wgl nie jest do tego przygotowane? Jeśli firmy chcą transportować drogą morska niech wpłaca kase i niech kopią
Nie uwzględnił też ruchu przemytników i Januszow pływających na rybki. Pier *** takie glupoty z tym portem jakbys chcial z Elblaga Vancouver zrobic. A co ma właściciel portu powiedziec ? Prawde ? Ze tak naprawde to moze ktos bedzie a moze nie. Za publiczne pieniądze chca mu cos zrobic to czaruje jak Copperfield
@hamulcowy - Nawet nie wiesz o czy piszesz, starasz sie obrazic innych, samemu nie majac argumentow i swojego zdania.
A na pozostałe inwestycje niech UE da pieniążki;) zaraz nie bedzie z czego dawac na Pisowska rozpuste
Nie muszą się zwracać ? Ty chyba sie z ch** na łby pozamieniales. To jest wlasnie pisowska racja wszystko bedzie wszystkim trzeba dac. A Polacy od lat nauczeni ze im sie nalezy i port w Elblagu musi byc bo tak. Moze jeszcze lotnisko wybuja i plantacje bananowców? Przeciez to nie musi sie zwrocic a ma ożywić region. Do tego po sam hel posadzimy rafe koralowa wtedy masa nurków bedzie do portu w Elblagu wplywac ! Do tego jeszcze lotnisko dla dronow i promów kosmicznych bo w przyszlosci wg ekspertów z USA ma znacznie wzrosnac taki transport
I tu się mylisz :) całe szczęście ze decyzje PISu moze ktos cofać bo nasze Sady, prokuraturą, urzad ochrony srodowiska juz takiej wladzy nie maja . Ciekawe przez kogo