Wybrany wątek opinii
Jeszcze kopalnię soli i złota! Zróbmy z Nowakowa polską Wenecję! I będą turyści przyjeżdżać! xD
Do moderacji
Odpowiedz
1
8
Patryk to jaki masz Ty pomsył na rozwój Elbląga i okolicy, pochwal się, bo z tego co czytałem proponujesz remont dróg gminnych i mostów i chodników. Ciekawe jak to ma wpłynąć na atrakcyjność turystyczną regionu? Na gospodarkę wpłynie na nieznacznie, bo drogi i tak są remontowane, a na przekop idzie kasa z budżetu Państwa, a nie Elbląga czy powiatu, więc okolica i tak na tym skorzysta i to nie Elbląga będzie utrzymywać przekop, bo jest w woj pomorskim.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0