UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@chomiik - Dobry człowieku, brednie o Gdyni opowiada Struk, żeby ośmieszyć inwestycję, dobrze o tym wiesz, ale kleisz głupa i myślisz, że goowno się przyczepi. Żałosne.
hd
@chomiik - Dobry człowieku, brednie o Gdyni opowiada Struk, żeby ośmieszyć inwestycję, dobrze o tym wiesz, ale kleisz głupa i myślisz, że goowno się przyczepi. Żałosne.
hd