UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd mi, że mieszkam w mieście pełnym elblongów, co nie rozumieją najprostszych spraw. Byle 500 wziąć i na browara, co?

suverę

Anuluj