UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd mi, że mieszkam w mieście pełnym elblongów, co nie rozumieją najprostszych spraw. Byle 500 wziąć i na browara, co?
suverę
Wstyd mi, że mieszkam w mieście pełnym elblongów, co nie rozumieją najprostszych spraw. Byle 500 wziąć i na browara, co?
suverę