235
20.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gienek - a z Braniewa to dalej dokąd? do Rosji??? żeby tak choć trochę logiki. ..
gienia (2019.02.20)
@Gienek - a kasa na te mrzonki skąd? z przekopu???
gienia (2019.02.20)
Patryk a wiesz co jak się da to można zrobić nawet NY. Najlepiej powiedzieć, że nic się nie da, nic nie można, nie opłaca się. A tak poważnie to jasno napisałem, że przeładunki w porcie się rozwijały do momentu wprowadzenia 3 letniej blokady przez Rosję. Dane są dostępne na stronie portu. Przełdunki spadły z kilkuset tysięcy ton rocznie do zera prawie to samo z ruchem pasażerskim. Sama Żegluga Gdańska i port rocznie tracili 2 milony 750 tys zł na pasażerach i opłatach portowych, a gdzie straty za przeładunki. Przecież w porcie miało być wożone i składowane kruszywo na budowę Autostrady A1 i to są fakty, a blokada to uniemożliwiła.
Gienek (2019.02.20)
Nareszcie nie będzie dzików w Krynicy Morskiej chyba że sąsiedzi ze wschodu im podrzucą.
jp19491 (2019.02.20)
@Patryk12340987 - i palmy, koniecznie palmy na piasku!!! Seszele niech się schowają :D:D:D
(2019.02.20)
@RobertKoliński - a fe, niby człowiek kulturalny, a nie potrafi rozsądnie argumentować i jeszcze używa brzydkiego języka. Wstyd, panie, wstyd. ..
(2019.02.20)
@Gienek - jasne, i jeszcze nie zapomnij o amerykańskich wycieczkowcach, titaniki będą tu stadami pływać po tym torze wodnym. Puknij się (jeśli masz w co)
(2019.02.20)
@RobertKoliński - Tak zwróciły się, a nawet zarabiają na siebie. Poczytaj trochę dane finansowe z funkcjonowania np. Stadionu w Warszawie czy stadionu w Lublinie - ten nie był budowany na mecze EURO 2012.Zobaczymy (mam jednak nadzieję że nie) ile końcowo wyniesie przekop którego tak bronisz, ile rocznie kosztuje utrzymanie drogi wodnej. Piszesz o atrakcji turystycznej, a jedną z największych jaką mamy Kanał Elbląski z pochylniami nie potrafimy docenić i dofinansować - dlaczego nie ma pieniędzy na udrożnienie drogi na j. Miłomłyn ? Chyba jesteś za bardzo ograniczony żeby zdać sobie sprawę z wydatków jakie trzeba ponieść by ten cyrk zwany portem elbląskim miał rację bytu. Na siłę nie musimy go utrzymywać, tak jak ludzie chorzy przy aparaturze - kiedyś trzeba odłączyć i dać odejść z godnością. Uważam że w Elblągu jest o wiele więcej inwestycji do zrealizowania z większym potencjałem.
Patryk12319023 (2019.02.20)
@Gienek - a ile my tego zboża przejemy??? ponagabarytowe to jest bezpodstawne zaufanie do oszustów z pis, jeszcze dwie wieże przy przekopie wybudują, hotele dla milionów obcokrajowców. .. ech, marzyciel za dychę
(2019.02.20)
Jakie mrzonki? To da miejsca pracy i rozrywkę młodym ludziom, których ok 40 tys wyjechało ostatnio z miasta, bo tu nie ma pracy i rozrywki wlasnie, jak powstaną te rzeczy, o których. Mówiłem, to na pewno ruch w turystyce się zwiększy- wystarczy spojrzeć ile ludzi jeździ do Biskupina czy na festiwal na Wolin. Truso to osada Wikingów i nie ma takiej drugiej w okolicy, to by była oryginalna atrakcja, której nie ma gdzie indziej w Polsce. A pieniądze są z podatków i są też dotacje UE i trzeba tak je wydawać, żeby przynosiły wzrost dochodów, rozwój i miejsca pracy, a nie wydawać na szkolenia z UE pod tylulem ,,jak być sobą czy jak wdrażać język neutralny płciowo''- i na to idzie gruba kasa , na chodniki do nikąd czy parki dla psów. Proste.
Gienek (2019.02.20)