Kłusowali na wysokości Rybnej

15
12.02.2019
Kłusowali na wysokości Rybnej
fot. policja
Dwaj mężczyźni zostali zatrzymani za kłusownictwo. Policjanci dzielnicowi, aby ich zatrzymać działali wspólnie z przedstawicielami Społecznej Straży Rybackiej. Teraz zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za kłusownictwo.
48-latek oraz 27-latek zostali przyłapani na tym jak poławiają ryby metodą na tzw. szarpaka jest to metoda, która okalecza często ryby. Zaczepione na żyłce kotwice lub haczyki wbijają się w rybę i często pozostaje ona później w wodzie. Mężczyźni w ten sposób właśnie z łódki pozyskiwali ryby. Łódź z 5 konnym silnikiem z pokładu, której 48 i 27 latek kłusowali, została przewieziona holownikiem na policyjny parking. Mężczyznom może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek narzędzi połowowych, które służyły do popełnienia przestępstwa.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"Łowiki ryby na wysokości Rybnej" Co to są łowiki? Jak widać rzecznikowi Nowackiemu nawet nie chce się przeczytać wypocin przed puszczeniem do mediów.
(2019.02.12)

info

6  
  2
I bardzo dobrze tępić takich kłusoli, łowią je a potem sprzedają pod blokami za parę złoty na jabole. Sam łowię i widzę co się dzieje wiosną na moście kolejowym, jak idzie leszcz aż przykro patrzeć, workami noszą i stoją pod biedronką na malborskiej.
(2019.02.12)
dojrzeli w końcu. .. , zmienili na "Kłusowali na wysokości Rybnej"
(2019.02.12)

info

5  
  0
I ciekawe ile dostaną ????
1234 (2019.02.12)
po 5 tyś. grzywny (której nie zapłacą i umorzenie), zakaz jakiego kolwiek połowu czy wędkowania (wyrobienia opłacenia karty wędkarskiej) na 2 lata. No i w tym wypadku albo przepadek łódki na rzecz skarbu Państwa lub opłata za parking. Wyroku więzienia raczej nie dostaną. Też uważam, że powinno się takich tępić.
Joshua (2019.02.12)
Dramat
Gosc (2019.02.12)

info

0  
  0
Szanuję robotę policjantów, ale. .. Panie Krzysztofie! Nie wypada oficerowi prasowemu komendy ponadstutysięcznego miasta publikować informacje bez ładu i składu. Składnia i interpunkcja leży, co artykuł to korekta! Czytelnicy co i rusz zwracają uwagę. .. Niech Pan przed publikacją daje swoje artykuły do przeczytania innej osobie - łatwiej wychwycić różne "kwiatki" językowe. Tak robiłem w swojej pracy. Szef prosił o wyszukanie błędów, ja swoje "papierki" dawałem szefowi do sprawdzenia, zanim poszły dalej w świat. Żadna ujma, za to można ustrzec się potnięć. Pozdrawiam, pozostając w szacunku.
UrzędowyPapierkowicz (2019.02.12)

info

5  
  2
Po 6 zł za kilogram.
(2019.02.13)
UrzędowyPapierkowicz, rzeczcznik Nowacki to jeszcze pół biedy ale jak się czyta Sawickiego to dopiero poloniści muszą mieć ubaw a najlepszy "artysta polonijny" to naczelnik drogówki niejaki Krawcewiczowi. Tego ostatniego stylistycznie i językowo w pisowni do mediów przewyższa uczeń 3 klasy SP Dramat.
polska.trudna.język (2019.02.13)

info

1  
  1
Pewnie sprawa pójdzie do umorzenia małe szkodliwości społeczna.
1234 (2019.02.13)