15
12.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chętnie odkupię łódź. :p Oczywiście na preferencyjnych warunkach. BTW uczulam Policję na to co dzieje się w Elblągu. W granicach Portu Elbląg, do ostatniego dnia lutego jest zakaz połowu na spining ( 12.Na wodach rz. Elbląg w granicach Portu Elbląg, w okresie od 15.09.do ostatniego dnia lutego nie można prowadzić połowów wędką: 1) w godzinach od 17:00 – 7:00; 2) metodą polegającą na wyrzucaniu i ściąganiu sztucznej przynęty, zwaną „metodą spinningową”, a wędkarze namiętnie sobie walą między innymi w sandacze ( okres ochronny od 1 stycznia do 31 maja ), a od 1 marca do 30 kwietnia na wodach okręgu Elbląg jest okres ochronny okonia.
ijużdzwonimydopłokułatuły (2019.02.13)
Dlatego trzeba łowić na Zalewie Wiślanym tam można i opłaty mniejsze. A przecież ta sama ryba.
1234 (2019.02.13)
Ale jeszcze jedno troling jest dozwolony bo nic nie wspominają o tym w regulaminie i pobrali opłatę do karty.
1234 (2019.02.13)
Widziałem często jak klusuja nie mają litości. Najwyższy wymiar kary dla nich to zamalo.
Pm (2019.02.15)

info

0  
  0
Bardzo często klusuja od kilku lat zauważyłem ich. Ciągle ci sami i zmieniają łódki, powinni dostać całkowity zakaz wędkowania od PZW
Ghj (2019.02.15)

info

0  
  0