UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze tępić takich kłusoli, łowią je a potem sprzedają pod blokami za parę złoty na jabole. Sam łowię i widzę co się dzieje wiosną na moście kolejowym, jak idzie leszcz aż przykro patrzeć, workami noszą i stoją pod biedronką na malborskiej.


Anuluj