UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
UrzędowyPapierkowicz, rzeczcznik Nowacki to jeszcze pół biedy ale jak się czyta Sawickiego to dopiero poloniści muszą mieć ubaw a najlepszy "artysta polonijny" to naczelnik drogówki niejaki Krawcewiczowi. Tego ostatniego stylistycznie i językowo w pisowni do mediów przewyższa uczeń 3 klasy SP Dramat.
polska.trudna.język