UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UrzędowyPapierkowicz, rzeczcznik Nowacki to jeszcze pół biedy ale jak się czyta Sawickiego to dopiero poloniści muszą mieć ubaw a najlepszy "artysta polonijny" to naczelnik drogówki niejaki Krawcewiczowi. Tego ostatniego stylistycznie i językowo w pisowni do mediów przewyższa uczeń 3 klasy SP Dramat.

polska.trudna.język

Anuluj