UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po 5 tyś. grzywny (której nie zapłacą i umorzenie), zakaz jakiego kolwiek połowu czy wędkowania (wyrobienia opłacenia karty wędkarskiej) na 2 lata. No i w tym wypadku albo przepadek łódki na rzecz skarbu Państwa lub opłata za parking. Wyroku więzienia raczej nie dostaną. Też uważam, że powinno się takich tępić.
Joshua