UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
UrzędowyPapierkowicz, rzeczcznik Nowacki to jeszcze pół biedy ale jak się czyta Sawickiego to dopiero poloniści muszą mieć ubaw a najlepszy "artysta polonijny" to naczelnik drogówki niejaki Krawcewiczowi. Tego ostatniego stylistycznie i językowo w pisowni do mediów przewyższa uczeń 3 klasy SP Dramat.
polska.trudna.język