UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I bardzo dobrze tępić takich kłusoli, łowią je a potem sprzedają pod blokami za parę złoty na jabole. Sam łowię i widzę co się dzieje wiosną na moście kolejowym, jak idzie leszcz aż przykro patrzeć, workami noszą i stoją pod biedronką na malborskiej.