Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze tępić takich kłusoli, łowią je a potem sprzedają pod blokami za parę złoty na jabole. Sam łowię i widzę co się dzieje wiosną na moście kolejowym, jak idzie leszcz aż przykro patrzeć, workami noszą i stoją pod biedronką na malborskiej.
Do moderacji
Odpowiedz
11
0
Pewnie sprawa pójdzie do umorzenia małe szkodliwości społeczna.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0