UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po 5 tyś. grzywny (której nie zapłacą i umorzenie), zakaz jakiego kolwiek połowu czy wędkowania (wyrobienia opłacenia karty wędkarskiej) na 2 lata. No i w tym wypadku albo przepadek łódki na rzecz skarbu Państwa lub opłata za parking. Wyroku więzienia raczej nie dostaną. Też uważam, że powinno się takich tępić.

Joshua

Anuluj