151
07.02.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W tym przypadku się zgadzam, ta konferencja przypomina drugie Monachium, gdzie ustalano losy Czechosłowacji, bez przedstawicieli tego państwa. Polska powinna zaprosić Iran do stołu i tyle i być wdzięczna za pomoc w II wojnie światowej.
Zen (2019.02.08)
majk pompeo i bibi netan-jahuu to po prostu zwykli gangsterzy. .. i oni przyjeżdżają tutaj i ustawiają nam "politykę" zagraniczną!!! :/ a nasi "Wspaniali bracia" zza oceanu są tutaj po to, by w porę "zaopiekować się" naszymi bogactwami naturalnymi (metale rzadkie pod Suwałkami warte biliony!), tak samo ci "sojusznicy" nie podlegają tutaj nikomu! Podlegają rozkazom psychopatów z Waszyngtonu - więc jeśli padnie rozkaz zgotowania tu prowokacji a'la Perl Harbor, Tonkin' bay czy szukanie "broni masowego rażenia" w Iraku, Syrii. .. .tudzież terrorystów, jak w Libii, bądź trzeba będzie coś zbombardować - jak NATO (USA) bombardowało Serbię/Jugosławię, lub zgotować prowokację a'la Ukraina. .. .to po prostu "nasi bracia" to wykonają = taka praca. .. :( naiwność i bezmyślność tubylców po prostu przeraża. USA traktują nas dokładnie tak samo, jak swoich Indian, czy ludzi w Wenezueli czy Zimbabwe. To kończące się coraz bardziej totalitarne mocarstwo kolonialne, od którego każdy powinien trzymać się z daleka.
LekarzEmeryt (2019.02.08)
Przecież to jest rasizm i dyskryminacja w czystej postaci.
(2019.02.08)
Co najwyżej technikę wykonania przewrotu w przód lub ew. niektóre techniki malarskie (takie moje złośliwości lol), natomiast technologią podzielą się z sojusznikami w razie potrzeby. I znowu chcesz funkcjonować w 2giej WŚ - na chwilę obecną te "Twoje" cud czołgi nawet nie zdążą wyjechać z jednostek. Gdzie te nowe Su. .. , - na pokazach. ., chybaś nieświeży myśląc, że ktoś (która kolwiek ze stron) odsłoni karty w Syrii - to tylko taka macanka, III WŚ odbędą wirusy, nanomechanizmy i broń operująca w kosmosie i pod wodą (na orbicie i pewnie nie tylko). Co do liczby ludności to tylko tyle że masz rację (nic więcej) jako, że liczba ludności cywilnej nie odegra żadnej roli - liczba czynnych żołnierzy - tak. No i powiedz sam, jak w tej kwestii wypadamy (europa)? Z tak wspaniałym sojusznikiem jak armia N-tej Rzeczypospolitej gdzie liczba generałów jest większa niż w US army a gdzie zdolność bojowa. .. ! :(
Abnegat (2019.02.08)
To samo dotyczy myśliwców w UE ma F16, F18, Mirage, Tornado, Avia, Harrier, Grippen, eurofighter typhoon, dużo nowocześniejsze od rosyjskich myśliwców. I jest ich więcej. Wojny izraelsko- arabskie też pokazały ile są warte Mig 29 w starciu z F16, gdzie w 1 bitwie w dolinie Bekaa zniszczono 44 Migi syryjskie bez strat Izraela.
Zen (2019.02.08)
Tyko widzisz, . .. no, jest jeden kłopot (logicznie myśląc) 1.to ZSRR było pierwsze w kosmosie - skąd pomysł że oddali swoją przewagę na tym polu (chyba tylko z przekazów propagandowych i w razie "W", nagle GPS usraelski przestanie działać a pociski "widzieć" cel (oczywiście uprawiam czarnowidztwo - oby)
Abnegat (2019.02.08)
No właśnie nie ma tych samolotów, czołg Armata holowany był, bo się zepsuł, liczba czynnych żołnierzy też jest większa w UE, jak w Rosji jest ok milion, a w NATO ponad 3 miliony 600 tys (ponad 2 miliony bez USA czyli i tak 2 razy więcej jak w Rosji czynnych wojakow) do tego dodaj rezerwy. Czołgi zdążą wyjechać bez problemu, bo jak Rosja coś z glowicami będzie kombinować to zniszczą je na terenie Rosji jeszcze i wystrzelą swoje to może być koniec świata. To samo czołgi i haubice sama Europa bez USA ma ich ok 7400 a Rosja ok 2800 a Europa z USA ok 10 tys. W samolotach to samo Rosja ma ok 1300 a Europa 2400 a z USA 5800, okręty UE ma 170 okrętów a USA 112 plus ok 150 okrętów podwodnych UE i NATO. Sam budżet obronny NATO to ponad 1 bilion dolarów a Rosji ok 70.
Zen (2019.02.08)
do tego poruszasz kwestie z lat 80-tych i nie wiem gdzie te liczby znalazłeś (wiki podaje 86 migów) nie wspominając o tym, że w tamtych czasach ZSRR zarządzane było przez V kolumnę (z hameryki) a jak wiemy czasy te już do lamusa przeszły - dlatego Putin teraz taki zły i straszny jest (bo nie słucha)
Abnegat (2019.02.08)

info

1  
  1
Dlatego trzeba prowadzic polityke zrównowazoną, Rosja jest niedoceniana a to co slyszymy w tv. .. :) wybaczcie. Pis caly czasz prowadzi anty rosyjską narrację, nie jestem za PO, ale sami widzimy. Nie zmienimy swojego polozenia, zawsze beda Niemcy i Rosja. Jedyna szansa to normalni, polscy politycy.
Rolnikalewmiescie (2019.02.08)

info

1  
  0
Do Zen: Juz nie moge Ciebie czytac, hello??!!! kto pójdzie walczyc za nasz kraj?? obudż sie!! libczy to liczny, nato moze nawet miec 10 milionow czolgow, tylko ktory zabojad czy angol wsiadzie do czolgu?? znasz II wojne to analogia chyba jest czywista. .. Co najwyzej dostaniemy garsc ulotek. .. wiesz o co chodzi. ..
Rolnikalewmiescie (2019.02.08)