UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Zen: Juz nie moge Ciebie czytac, hello??!!! kto pójdzie walczyc za nasz kraj?? obudż sie!! libczy to liczny, nato moze nawet miec 10 milionow czolgow, tylko ktory zabojad czy angol wsiadzie do czolgu?? znasz II wojne to analogia chyba jest czywista. .. Co najwyzej dostaniemy garsc ulotek. .. wiesz o co chodzi. ..

Rolnikalewmiescie