UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co najwyżej technikę wykonania przewrotu w przód lub ew. niektóre techniki malarskie (takie moje złośliwości lol), natomiast technologią podzielą się z sojusznikami w razie potrzeby. I znowu chcesz funkcjonować w 2giej WŚ - na chwilę obecną te "Twoje" cud czołgi nawet nie zdążą wyjechać z jednostek. Gdzie te nowe Su. .. , - na pokazach. ., chybaś nieświeży myśląc, że ktoś (która kolwiek ze stron) odsłoni karty w Syrii - to tylko taka macanka, III WŚ odbędą wirusy, nanomechanizmy i broń operująca w kosmosie i pod wodą (na orbicie i pewnie nie tylko). Co do liczby ludności to tylko tyle że masz rację (nic więcej) jako, że liczba ludności cywilnej nie odegra żadnej roli - liczba czynnych żołnierzy - tak. No i powiedz sam, jak w tej kwestii wypadamy (europa)? Z tak wspaniałym sojusznikiem jak armia N-tej Rzeczypospolitej gdzie liczba generałów jest większa niż w US army a gdzie zdolność bojowa. .. ! :(
Abnegat