UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tym przypadku się zgadzam, ta konferencja przypomina drugie Monachium, gdzie ustalano losy Czechosłowacji, bez przedstawicieli tego państwa. Polska powinna zaprosić Iran do stołu i tyle i być wdzięczna za pomoc w II wojnie światowej.

Zen