UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego trzeba prowadzic polityke zrównowazoną, Rosja jest niedoceniana a to co slyszymy w tv. .. :) wybaczcie. Pis caly czasz prowadzi anty rosyjską narrację, nie jestem za PO, ale sami widzimy. Nie zmienimy swojego polozenia, zawsze beda Niemcy i Rosja. Jedyna szansa to normalni, polscy politycy.

Rolnikalewmiescie

Anuluj