UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyko widzisz, . .. no, jest jeden kłopot (logicznie myśląc) 1.to ZSRR było pierwsze w kosmosie - skąd pomysł że oddali swoją przewagę na tym polu (chyba tylko z przekazów propagandowych i w razie "W", nagle GPS usraelski przestanie działać a pociski "widzieć" cel (oczywiście uprawiam czarnowidztwo - oby)

Abnegat

Anuluj